اصول ديجيتال ماركتينگ چيست؟ و چرا ديجيتال ماركتينگ مهم است؟
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۵:۵۴| بازدید: | نویسنده ali | نظرات (0)

نسبت به پيشرفت انسان در طول سال هاي و ديده شدن نتايج آن در آينده ديجيتال ماركتينگ ها ميتوانند يكي از بهترين راه هاي ارتباطي براي كسب و كار شما باشند به عبارتي شما به راحتي ميتوانيد با اينترنت و استفاده ازفن آوري هاي متعدد در محل كسب خود بنشينيد به مخاطبان دسترسي پيدا كنيد و آن ها را تبديل به مشتري كنيد به همين آساني پس بنابراين چه تكنولوژي ميتواند محبوب تر از ديجيتال ماركتينگ باشد.

طبق گزارشات خبرگزاري هاي متعدد نسبت به آمارهاي موجود در اين زمينه اكثريت فعاليت ها در چند شكل اشاره شده در پايين متن صورت ميگيرند:

- بهينه‌سازي موتور جستجوگر يا همان سئو (SEO)

- بازاريابي محتوايي

- بازاريابي از طريق تاثيرگذاري

- اتوماسيون محتوا

- مانورهاي بازاريابي (Campaign Marketing)

- تجارت الكترونيك (e-commerce)

- بازاريابي از طريق شبكه‌هاي اجتماعي

­)-تبليغات نمايشي (بنري و كليكي

- كتاب‌هاي الكترونيكي

ديسكت‌هاي نوري و ديسكت‌هاي بازي

ساير فرم‌هاي رسانه‌هاي ديجيتال

البته راه هاي ديگر هم ميتوان به اين ماركت اضافه كرد و از آن بهره برد كه عبارت اند از كانال‌هاي غير اينترنتي رسانه‌هاي ديجيتال مانند تلفن‌هاي همراه SMS, MMSخدمات پاسخ‌دهي تلفني و يا متن پيام گونه تلفن در حالت انتظار

 https://media.mehrnews.com/d/2018/01/24/3/2697307.jpg

منبع: socialtradia.com

 

مزاياي ديجيتال ماركتينگ چيست؟

در زماني كه ما زندگي ميكنيم و براي كسب و كا خود دنبال يك راه پيشرفت ميگرديم ديجيتال ماركتينگ و توسعه آن ميتواند بسيار كارآمد باشد زيرا در اين صنعت يا حرفه شما ميتوانيد تماما پاسخ ها را طوري طراحي كنيد و يا ارتباط با مخاطب را طوري برنامه ريزي كنيد كه كه دقيقا پاسخ گوي نياز هاي مخاطب باشد و مشخصا اين راه سريع تر شما را با مخاطب هم سو ميكند.

الفباي سئو (بهينه سازي موتور جستجو)

استفاده از اين ويژگي به اين شكل است كه در اين فرآيند شما مسير را طوري برنامه ريزي ميكنيد و براي آن تلاش ميكنيد كه كم كم در موتورهاي جستجوگر يك وبسايت به طور مجاني و بدون هزينه بيشتر ديده شويد كه تقريبا بنا بر عملكردتون اكتسابي است و يك عمل يا نتيجه طبيعي محسوب ميشود به اين منطور كه شما در جايي اسم نويسي نميكنيد يا آن را بخريد فقط سطح خود را بالا ميبريد.

نتيجه پيشرفت در سئو جذب مخاطب بيشتر است زيرا بعد از رسيدن به اين هدف, هدف هاي ديگر سيستم شما تيك ميخورد به طور مثال در جستجوي تصوير، جستجوي مكاني، جستجوي ويديو يا آكادميك يا جستجوي اخبار مربوط به شما بيشتر ديده ميشويد.

اصول ديجيتال ماركتينگ

در ديجيتال ماركتينگ 5اصل حائز اهميت است كه ميتواند براي شما بسيار كمك كننده باشد

1.بهينه سازي و پيشرفتي كه از آن در بالا صحبت ميكرديم صرفا در وبسايت ها كارآمد نيست بلكه در شبكه هاي اجتماعي و گروه هاي ديگر ديجيتال ماركتينگ هم ميتواند كمك كننده باشد.

2.نكته ي دوم به اين موضوع اشاره دارد كه تنها عدد مخاطبان حائز اهميت نيست ارتباط گرفتن شما در اين مسير مهم است زيرا ديجيتال ماركتينگ خود هدف محسوب نميشود بله راهي است براي رسيدن به هدف اصلي.

3.كيفيت در اين قسمت ميتونم با قاطعيت بگم كه درصد زيادي از پيشرفت مسيرتون در ديجيتال ماركتينگ به كيفيت شما در اين مسير بستگي دارد.

4.به نكته هم بايد توجه داشته باشيد كه ديجيتال ماركتينگ ها براي اين ميكوشند كه تعاملات بين برند و مخاطب را بيشتر كنند بنابراين شما هم در اين مسير پيش قدم باشيد و يه خوبي ارتباط بگيريد تا بتوانيد به سوددهي و كسب درآمد برسيد, تا بتوانيد شاهد بازگشت هزينه هاي ديجيتال ماركتينگ باشيد.

5.حال اگر اين تعاملات به خوبي شكل بگيرد پيامدهاي بسيار مفيدي را براي برند شما رقم ميزند يعني به تعداد لايك‌ها، نظرها، به اشتراك‌گذاري‌ اهميت دهيم و ان ها را جدي بگيريم

اين روش بسيار ميتواند براي شما موثر باشد و باعث پيشرفت ماركت شما شود.

برچسب‌ها: ،

[ ]

:: مطالب مشابه
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

بقیه صفحات

درباره سایت
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
عضویت در خبرنامه
عضویت لغو عضویت
نظر سنجی سایت
نتیجه
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
لینک های تبادلی اتوماتیک
فاقد لینک
ورود به سایت
نام کاربری :
پسورد :
عضویت در سایت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 6
بازدیدکنندگان دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
کل بازدیدکنندگان : 1269
دیگر موارد